Yatakta Erkeği Baştan Çıkarmak

Eğer yatakta erkeği baştan çıkarabilirsen ona istediğin pek çok şeyi YAPTIRABİLİRSİN.

Bunun için çekici görünmeli, bakımlı olmalı ve seksi konuşmalısın. Bunun nasıl yapılacağını göstermek için sana 10 maddeden oluşan PRATİK bir rehber hazırladım.

İşte yatakta erkeği baştan çıkarmak için yapman gerekenler:

1.SEKSİ GİYİN

Bir erkeği yatakta baştan çıkarmanın en önemli kurallarından biri seksi giyinmektir. 4 çeşit jartiyer almalısın; pembe, beyaz, kırmızı ve siyah. Değişik seksi gece kıyafetleri de alabilirsin.

2.ÇİLEKLİ LIPSTICK KULLAN

Sevişirken öpüşmek ayrı bir zevktir, özellikle de sevdiğin erkek seni dudağından öperken ÇİLEKLİ lipstick tadı geliyorsa. Çilekli yazmamın sebebi erkeklerin en çok hoşuna giden lipstick çeşidinin bu olması.

3.ZEVK ALMA SESİ ÇIKARMAYI ÖĞREN

Hiçbir erkek ruhsuz sevişen bir kadından hoşlanmaz. Sevişirken zevk aldığını belli eden “ohh” “mmm” gibi sesler çıkarmalısın. Ama bunlar kulağa zorlama gibi gelmemeli, doğal olmalı.

4.AKTİF OL

Sevişirken ara sıra aktif olmalısın. Hiçbir erkek malak gibi yatan bir kadından hoşlanmaz. Adamın üstüne çık, vücudunu yala, boynunu yala, kulaklarını yala vs.

5.ÖZEL PARFÜM YÖNTEMİ

Sevişmeden önce parfüm kullan. Şöyle de yapabilirsin; duştayken tasa su doldur, kullandığın parfümü tastaki suya bolca sık ve sonra tası başından aşağı vücuduna boşalt. Harika bir yöntemdir.

6.ONA NE KADAR İYİ OLDUĞUNU SÖYLE

Bir erkeği canlandırmanın, tahrik etmenin ve yatakta baştan çıkarmanın en iyi yollarından biri de ona NE KADAR İYİ OLDUĞUNU söylemektir. “Aşkım çok iyi sevişiyorsun”, “Ahh aşkım çıldırıcam” gibi şeyler söyle. Yaratıcılığını kullan.

7.ONA YATAKTA NELERDEN HOŞLANDIĞINI SOR

İletişim kurabilmek önemli, özellikle de cinsellik söz konusu olduğunda. Ona sevişirken en çok nelerden hoşlandığını sor, fantezilerini öğren. Sonra da onları gerçekleştirin.

8.SEVİŞMEYE İYİ HAZIRLAN

Onunla görüşmeden önce mümkün olduğunca iyi hazırlan. Makyajın, kişisel bakımın vs üst düzeyde olmalı. Yanına gittiğinde mis gibi bir bebek olmalısın. Pek çok kız bu konu üzerinde yeterince vakit harcamıyor.

9.SEN BAŞLAT

Eğer erkeğin yeterince dominant değilse bir daha ki sefere o koltukta otururken yanına git, ellerini omzuna koy, üstüne çık, ensesini öp ve ona onunla neler yapmak istediğini söyle.

10.DIRTY TALKING

Bazı erkekler dirty talkingden acayip tahrik olurlar, çok fena gaza gelirler. Ayrıca bu sekse de müthiş zevk katar. Seks sırasında ARGO konuş, sana yapmasını istediğin şeyleri söyle. Neler söylemeni istediğini sor ona. Çekinmemesini söyle ve sen de çekinme.

Hayatının Erkeğiyle Tanışmak İstersen Okumaya Devam Et

Sen de her kadın gibi seni mutlu edecek bir erkek arıyorsun biliyorum. Tanıdığım bir adam var.

Adı Mert.

Mert bir mektup yazdı ve bu mektubu SENİNLE paylaşmam için bana gönderdi.

Ve ben de onun mektubunu bu sitede yayınladım.

Bütün kız arkadaşlarım onunla görüşmek İSTİYORLAR, ama o meşgul biri ve zor beğeniyor.

Ama ben YİNE DE bu mektubu seninle paylaşmak istiyorum.

Kız arkadaşlarım bunun için bana çok kızacak, ama kendisini çok severim o yüzden kendini geliştiren bir kadının onunla tanışmasını isterim.

Mert’i tanımak için buraya tıklayabilirsin: Mert’in Mektubu