Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolu

Erkeği baştan çıkarmanın yolunu öğrenmek isteyen kadınlar için çok pratik bir rehber hazırladım. Bütün kadınların bundan çok faydalanacağına eminim.

Belki yeni tanıştığın bir adamı baştan çıkarmak istiyorsun ya da belki de şu anki ilişkinin ateşi sönmüş olabilir.

Aşağıdaki adımları uygulayıp hayatını daha tutkulu hale getirebilirsin:

AŞAMALAR – Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolu

1. Ateşli bir fantezini paylaş.

* Eğer uzun bir ilişki içindeysen; yorulduğun zamanlarda seni heyecanlandıran bir fantezini düşün. Bunu onunla paylaşmayı hiç düşündün mü? İkiniz de bir anda heyecanlanabilirsiniz.

* Eğer yeni bir erkeği baştan çıkarmak istiyorsan teklif ettiğin şeye açık bir erkek olduğuna emin ol. Harika ama utangaç bir erkeği fazla agresif olup kaçırmak istemezsin.

2. Seks içerikli mesajlar göndermeye başla. Erkeği baştan çıkarmanın yolu ilgisini çekmek için ona ara sıra cinsel içerikli mesajlar göndermekten geçer. Böylece bütün gün seni düşünüyor olacak.

3. 90 saniye boyunca öpüş. Adam çok yorgun olsa bile bir ya da bir buçuk dakika boyunca onunla öpüş. Bu ilgisini hemen çekmeni sağlamayabilir ama bir sonraki buluşmanızda seni çok daha fazla arzulayacaktır.

4. Aniden küçük bir gezi ayarla. Bir geceliğine bir otel ayarla. Bir mektup zarfının içerisine ateşli bir fotoğrafını ve otel odasının anahtarını koy ve ona ver. Mesajı kesin alacaktır ve bu erkeği baştan çıkarmanın harika bir yoludur.

Daha İncelikli Bir Metot

1. Uzun süreli göz teması kur. Bir erkeğin baştan çıktığını hemen anlarsın ama erkek için kadının onunla ilgilenip ilgilenmediğini anlamak zordur. Onunla uzun süreli göz teması kurup gözlerini kısa aralıklarla kırparsan erkeği baştan çıkarmanın yollarından birini uygulamış olursun.

2. Rahatlamasına yardımcı ol. Stres yüzünden havaya girmekte zorlanıyor olabilir. En sevdiği akşam yemeğini yap, ona rahatlatıcı bir masaj yap.

3. Eski fotoğraflarını ortaya çıkar. Birbirinize ilk aşık olduğunuz zamanı hatırla. Bu zamanlarda çekilmiş fotoğrafları ona göstermen sevgi, nostalji ve tutku duygularını yeniden ortaya çıkarabilir.

4. Ona nar suyu içir. Nar suyunun erkeği azdırdığı biliniyor. Ona nar suyu içir.

5. Birlikte rekabet içeren bir spor yapın. Tenis, masa tenisi oynayın. Yarış yapın ya da ona bir oyunda meydan oku. Rekabetçi bir oyun flört duygularını tetikleyecektir ve aynı zamanda her ikinizin de testosteron seviyelerinizi yükseltecektir.

Erkeği Duygularına İşleyerek Baştan Çıkar

1. Kırmızı kıyafetler giy. Bilimsel çalışmalar erkeklerin kırmızı giyen kadınların diğerlerinden daha çekici bulduğunu göstermiştir.

2. Doğal kokuna güven. Bir kadının doğal kokusu erkekleri parfümden çok daha fazla tahrik eder. Araştırmacılar kadının doğal kokusunun, feromonlarının erkeği baştan çıkarmada çok etkili olduğunu keşfetmişlerdir.

3. Çikolata yedir. Çikolata beyindeki serotonin seviyesini yükseltir, bu da erkeğin kendisini mutlu hissetmesine ve aşık olma duygusunu benzer duygular hissetmesine yol açar.

4. Sana doğal gelen sesler çıkar. Çoğu erkek kadınların sevişirken çok sessiz olduğunu söyler. Bağırmana gerek yok, ama erkeğinin sana zevk verdiğini belirten sesler çıkarman onu baştan çıkarmanın iyi bir yoludur.

5. Dokunuşlara zaman ayır. Erkeklerin dokunmaktan ve sarılmaktan hoşlanmadığı konusu bir efsanedir. Dokunmak oksitoksin hormonunun salgılanmasına sebep olur. Takma adı aşk hormonudur. Bu hormon ilişkide bağlılık duygusunu kuvvetlendirir. Bence erkeği baştan çıkarmanın çok iyi bir yoludur.

Eğer Harika Bir Erkekle Tanışmak İstiyorsan Okumaya Devam Et

Seninle erkeği baştan çıkarmanın yolunu paylaştım. Tabi her erkeği baştan çıkarmaya değer mi sorusunu da sormak lazım.

Bazı erkekler pek çok kadın tarafından baştan çıkarılmaya çalışılırlar.

Bu erkeklerden biriyle tanışırsan KAÇIRMAMANI öneririm.

Mesela Mert diye bir adam tanıyorum, bir sürü tanıdığım kız adamı baştan çıkarmaya çalışıyor. ONDA bir şeyler buluyorlar sanırım.

Hatta Mert bir mektup yazdı ve bu mektubu SENİNLE paylaşmam için bana gönderdi.

Ve ben de onun mektubunu bu sitede yayınladım, bakmanı öneririm.

Belki de hayatının erkeği olabilir..

Mert’i tanımak için buraya tıklayabilirsin: Mert’in Mektubu